Zestawy upominkowe dla firm

Zestawy upominkowe dla firm to małe i średnie opakowania, pełne najwyższej jakości polskich słodyczy. To pięknie ozdobione metalowe pudełka, które wyglądają jak bombki, a w środku skrywają cukierki o wykwintnych smakach np. śliwki w czekoladzie, wiśni w czekoladzie, orzechów w czekoladzie. Takie drobne prezenty dla firm to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na czasie, ładnym wyglądzie prezentu i niskiej cenie, a do tego masz dużo osób do obdarowania – klientów czy współpracowników. Oferujemy także słodycze zamknięte w kolorowych pudełkach oraz wiele innych zestawów.

Wśród naszych zestawów upominkowych dla firm znajdują się także średniej wielkości ozdobne pudełka z czekoladowymi cukierkami, które pokochali wszyscy Polacy. W środku może być np. Mieszanka teatralna, czekoladki złote Toffino, Śliwka Nałęczowska. To idealny prezent dla partnera biznesowego. Przekaż mu życzenia świąteczne oraz podziękuj za zaufanie i współpracę tym drobnym, słodkim gestem.

Nasza firma proponuje różnej wielkości zestawy słodkich prezentów dla partnera biznesowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz małe kolorowe bombki, średnie pudełka, mniejsze zestawy komponowane z różnych produktów, opakowywane w koszyczki, pudełka czy skrzyneczki. Mamy także w ofercie bardzo duże zestawy, które zawierają wiele drobnych przekąsek i opakowań ze słodyczami. Są one idealne, gdy chcesz kupić jeden upominek dla całej firmy.

Prezent dla firm w postaci słodkich upominków to nie tylko zwykłe słodycze w ładnym opakowaniu. Nasze słodkości idealnie komponują się z aromatyczną kawą czy świąteczną herbatą – taka chwila relaksu w biurze czy domu, to świetny prezent pod choinkę. Pokaż klientom i współpracownikom, że o nich pamiętasz i kup zestaw upominkowy pełen pysznych polskich słodyczy. Podaruj radość i miłe chwile!

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)