Grześki Dark Brown - 32 sztuki w kartonie (32X40G) 1,28kg
54,40 zł Normalna cena 60,48 zł
W magazynie
SKU
5108149_kar
Grześki na krawędzi Dark Brown
kultowy kakaowy wafel z kremem o smaku kakaowym oblany na krawędzi mleczną czekoladą.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54,40 zł
Cena za sztukę: 1,70 zł
Grześki Dark Brown, 40g
Wartości odżywcze
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 2259 kJ / 541 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 19 g |
| Węglowodany | 51 g |
| (w tym cukry) | 34 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,33 g |
Składniki
tłuszcz palmowy, mąka pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, czekolada mleczna 12 % [ cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu; aromat], kakao w proszku 4,7 %, skrobia, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi); substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; aromat, sól, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe.| Kraj produkcji | Polska |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Nazwa handlowa | Grześki Dark Brown - 32 sztuki w kartonie (32X40G) 1,28kg |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |

