Pomoc - Gwarancja jakości

Dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przez nas produkty były najwyższej jakości, a zakupy w naszym sklepie zawsze satysfakcjonujące. Dlatego dostawy produktów firmy Colian otrzymujemy bezpośrednio z jego magazynu. Skracamy w ten sposób czas, jaki produkt oczekuje na sprzedaż oraz minimalizujemy drogę jaką musi pokonać do naszego sklepu. Firma Colian posiada wdrożone najwyższe światowe normy jakości i bezpieczeństwa żywności ISO, HACCP, BRC, IFS co gwarantuje, że produkt, który dotrze do naszego sklepu, jest bezpieczny do spożycia i najwyższej jakości.

Gdyby Państwo jednak nie byli zadowoleni z naszych produktów prosimy o złożenie reklamacji, a my po jej pozytywnym rozpatrzeniu, zwrócimy Państwu koszt zakupionych produktów.

Sprzedawane przez nas produkty są transportowane do naszego sklepu w kontrolowanych warunkach termicznych. Nie możemy jednak zapewnić, że wysłany do Państwa produkt w trakcie swojej podróży, nie zostanie narażony na działanie niekorzystnych temperatur (zbyt wysokich lub zbyt niskich).
Z tego też powodu, w trakcie planowania zakupu, prosimy o uwzględnienie warunków pogodowych, jakie wystąpią podczas dostarczenia paczki do Państwa domu. Szkody wynikłe z tego tytułu nie będziemy w stanie uwzględnić w ewentualnej reklamacji.

Użycie informacji produktowych

Dokładamy wszelkich starań, aby informacja produktowa była prawidłowa. Zdarza się jednak, że produkty żywnościowe zmieniają skład, tak więc wartości odżywcze i alergeny mogą się zmieniać. Zalecamy każdorazowe sprawdzenie etykiety produktowej na fizycznym produkcie przed jego spożyciem.