Żelki i galaretki

Żelki, galaretki to oferta nie tylko na upale dni. Kochają przede wszystkim dzieci, ale i nie tylko.

Żelki to pyszna przekąska nie tylko dla dzieci. Wyprodukowane na bazie soków owocowych i żelatyny zaskakują feerią kształtów i barw. Owocowe smaki przyciągną nie jednego  łasucha. Z kolei owocowe galaretki, też te w czekoladzie są wprost idealnym deserem  - dodatkiem do kawy, herbaty lub po prostu słodkością, którą możesz zjeść kiedy masz ochotę na małe co nieco. Możesz je zabrać ze sobą wszędzie i zajadać je, gdy tylko najdzie Cię na nie ochota.

Jakie rodzaje żelków oraz galaretek znajdziesz w naszej ofercie?

W sprzedaży naszego sklepu online ze słodyczami znajdziesz żelki, landrynki oraz galaretki w wielu owocowych smakach. Oferujemy:

  • Żelki Akuku - oferta marki Akuku! obejmuje 6 rodzajów żelków, z których trzy warianty mają obniżoną o 30% zawartość cukrów i aż 20% soku owocowego. znajdziesz u nas też żelko-pianki Akuku VEGE odpowiednie dla vegetarian i vegan ponieważ zostały wyprodukowane bez dodatku produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli żelatyny.
  • Galaretki marki Solidarność, Jutrzenka oraz Goplana dostępne w wielu owocowych odsłonach.

Dlaczego warto zamówić żelki i galaretki właśnie od Colian?

Oto kilka głównych powodów, dla których warto rozważyć zakupu słodyczy w naszym sklepie internetowym:

  • Masz bogaty wybór - u nas kupisz zarówno żelki, landrynki, galaretki, jak i inne słodycze w wielu smakach.
  • Kupujesz produkty wysokiej jakości - w sprzedaży mamy słodycze znanych Polskich marek np.: Jutrzenka, Goplana czy Solidarność, które wytwarzają swoje słodycze z doskonałych składników.
  • Dobra cena - wszystkie oferowane przez nas słodycze dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jak zamówić nasze cukierki (żelki i galaretki)?

Zrobienie zakupów w naszym e-sklepie jest bardzo proste i intuicyjne. Żeby kupić landrynki, galaretki i żelki wystarczy, kliknąć wybrane słodycze wrzucając je go koszyka. Następnie należy wejść w swoje zakupy, wypełnić formularz swoim danymi adresowymi, wybrać sposób zapłaty i dostarczenia ich pod drzwi. Potem - nasza firma spakuje je i wyśle je do Ciebie!

 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Copyright © iSlodycze.pl