Grześki Gofree o smaku czekoladowo-kakaowym, 31g
1,46 zł
Brak na stanie
SKU
5107307
Grześki na Wakajkach - edycja limitowana
Wafel przekładany kremem o smaku czekoladowo-kakaowym, 31 g
47,10 zł / kg
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 2293 kJ / 549 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 16 g |
| Węglowodany | 57 g |
| (w tym cukry) | 33 g |
| Białko | 9,4 g |
| Sól | 0,45 g |
| Kraj produkcji | Polska |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Nazwa handlowa | Grześki Gofree o smaku czekoladowo-kakaowym, 31 g |
| Składniki | tłuszcz palmowy, mąka pszenna, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, czekolada w proszku 4,2 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, serwatka w proszku (z mleka), skrobia, olej rzepakowy, emulgator: lecytyny (z soi); sól, substancja spulchniająca: E 500; aromaty, orzechy laskowe, mielone, prażone. Może zawierać orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |














