Grześki Gofree o smaku oranżadowym, 31g
1,46 zł
Brak na stanie
SKU
5107309
Grześki na Wakajkach - edycja limitowana
Wafel przekładany kremem o smaku oranżadowym, 31 g
47,10 zł / kg
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 2358 kJ / 564 kcal |
| Tłuszcz | 33 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 17 g |
| Węglowodany | 64 g |
| (w tym cukry) | 37 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,27 g |
| Kraj produkcji | Polska |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Nazwa handlowa | Grześki Gofree o smaku oranżadowym, 31g |
| Składniki | tłuszcz palmowy, cukier, mąka pszenna, cukier strzelający (cukier, maltoza, regulator kwasowości: kwas jabłkowy; dwutlenek węgla), maltodekstryna, serwatka w proszku (z mleka), skrobia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; olej rzepakowy, koncentrat z marchwi; emulgator: lecytyny (z soi); sól, aromat, substancja spulchniająca: E 500; orzechy laskowe mielone, prażone. Może zawierać orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |












