Praliny Złoty Adwokat 2,5 kg
124,97 zł
W magazynie
SKU
5102996
Krem o smaku adwokatu zamknięty w środku pralinki z pysznej czekolady.
Prawdziwy rarytas, którego słodka moc wywoła uśmiech na niejednej twarzy.
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 2063 kJ / 494 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 16 g |
| Węglowodany | 48 g |
| (w tym cukry) | 48 g |
| Białko | 4,5 g |
| Sól | 0,11 g |
| Kraj produkcji | Polska |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Nazwa handlowa | Praliny Złoty Adwokat 2,5 kg |
| Składniki | cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz kakaowy, alkohol etylowy, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, żółtko jaja w proszku (0,3 %), substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza; emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; stabilizator: E 492; aromaty. Produkt może zawierać orzechy i orzeszki arachidowe. |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |

