Familijne wafle Gofrowe BLACK coco, 140g
4,71 zł
Chcesz uzyskać 10% rabatu?
Familijne wafle Gofrowe BLACK coco, 140g
Czarna i lekka gofrowa tekstura Familijne BLACKcoco została przełożona puszystym kremem z wysoką zawartością wiórków kokosowych.
Produkt swój wyjątkowy kolor zawdzięcza naturalnemu barwnikowi na bazie węgla.
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 2340 kJ / 558 kcal |
| Tłuszcz | 37 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 23 g |
| Węglowodany | 49 g |
| (w tym cukry) | 21 g |
| Białko | 5,8 g |
| Sól | 0,4 g |
| Nazwa handlowa | Familijne wafle Gofrowe BLACK coco, 140g |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Składniki | mąka pszenna, wiórki kokosowe 23,6 % (zawierają siarczyny), tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), skrobia, olej rzepakowy, barwnik: węgiel roślinny 0,08 %; emulgator: lecytyny (z soi); sól, substancja spulchniająca: E 500; aromaty. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |



















