Złota Wiśnia jajko - edycja limitowana Wielkanoc, (12X146G)1,752KG
129,48 zł Normalna cena 400,32 zł
W magazynie
SKU
5107158_kar
Złota Wiśnia jajko - edycja limitowana Wielkanoc, (12X146G)1,752 KG
Najniższa cena sprzed 30 dni: 129,48 zł
Cena za sztukę: 10,79 zł
Złota Wiśnia jajko - edycja limitowana Wielkanoc, 146 g
Wartości odżywcze
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 1909 kJ / 457 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 14 g |
| Węglowodany | 50 g |
| (w tym cukry) | 43 g |
| Białko | 3,8 g |
| Sól | 0,02 g |
Składniki
cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie alkoholizowane (wiśnie, alkohol etylowy, woda), tłuszcz kakaowy, alkohol etylowy, koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku
(z mleka), tłuszcz mleczny, substancje utrzymujące wilgoć: kwas cytrynowy, inwertaza; emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; aromaty.
Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy i jaja.
| Kraj produkcji | Polska |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Nazwa handlowa | Złota Wiśnia jajko - edycja limitowana Wielkanoc, (12X146G)1,752KG |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |

