Grześki Peanut Butter, 40 g
1,89 zł
Chcesz uzyskać 10% rabatu?
Grześki na krawędzi Peanut Butter
kultowy kakaowy wafel z kremem o smaku masła orzechowego oblany na krawędzi mleczną czekoladą.
| Wartości odżywcze | Na 100g |
| Wartość energetyczna | 2285 kJ /548 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| (w tym tłuszcze nasycone) | 20 g |
| Węglowodany | 49 g |
| (w tym cukry) | 33 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | 0,34 g |
| Kraj produkcji | Polska |
|---|---|
| Producent | Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek telefon: +48 (62) 590 33 00 e-mail: [email protected] |
| Nazwa handlowa | Grześki Peanut Butter, 40 g |
| Składniki | tłuszcz palmowy, mąka pszenna, cukier, czekolada mleczna 12 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu; aromat], mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzeszki arachidowe 5%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia, barwniki: karoteny, karmel; emulgator: lecytyny (z soi); aromaty, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; sól, orzechy laskowe. |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
















